unnamed file 1

کاربرد و ویژگی های بالش طبی

بالش طبی چیست؟

همان طور که می دانید تمامی افراد زمان بیشتر زندگیشان را در خواب می گذرانند. به همین خاطر بالش طبی باعث شده است به یکی از مهم ترین لوازم برای خوابیدن. بالش طبی می تواند آسایش بسیار زیادی را برای هر فردی به ارمغان بی آورد. اما بالش چیست؟ بالش طبی بالش برای بالا بردن کیفیت و آسایش در خواب می باشد. از طرفی دیگر افرادی که دچار درد در نواحی گردن و سر می باشند این بالش بهترین گزینه برای آنها است. شاید برای شما سوال باشد که آیا بالش طبی امکان رفع کردن خر و پف وجود دارد؟ در پاسخ باید بگوییم بله یکی از اصلی ترین ویژگی های که بالش طبی دارد و بیشتر مردم مایل به استفاده از آن هستند به همین منظور است.

بالش طبی چیست

ساختار بالش طبی از چیست؟

ساختار بالش طبی به صورت کلی دارای یک نام است که برای بیشتر ما افراد بسیار نام آشنا است پلی اورتان. درست است پلی اورتان برای ساخت مبل و کاناپه ها مورد استفاده قرار می گیرد. اصلی ترین مزیتی که بالش طبی دارد این است که زمانی سر و گردن روی شما روی بالش طبی قرار می گیرد پلی اورتان در هر بار قرار گیری جسمی خود را مطابق با آن جسم شکل می دهد. یعنی اینکه اگر سر و گردن شما به صورت خاصی روی بالش قرار گیرد بالش نیز به همان شکل در می آید. طبق تحقیقاتی که صورت گرفته است نشان داده شده است که بالش های طبی که ساخته شده از پلی اورتان می باشد هیچ معایبی برای سر و گردن به وجود نمی آورد.

مزایای استفاده از بالشت طبی

در این بخش قصد داریم اصلی ترین مزیت های که می تواند بالش طبی برای هر فردی به وجود بیاورد را ارائه دهیم.

 1. از بین برنده چین و چروک
  یکی از اصلی ترین مزیت های که استفاده از بالش طبی برای شما دارد این است که در طولانی مدت اگر صورت شما روی بالش طبی قرار بگیرد می تواند چین و چروک های روی صورت را از بین می برد. از طرفی دیگر این بالش ها مانع می شود از به وجود آمدن حساسیت های پوستی
 2. درد های جسمی
  برخی مواقع می شود که افراد دچار سردرد شدیدی می شوند و به دنبال راهکاری برای آرام کردن این درد می باشد. بالش طبی می تواند بسیار تاثیر گذار در این زمینه و زمینه های دیگر مانند رفلاکس معده، آرتروز و فیبرومیالژیا باشد.
 3. تعریق های شبانه
  بیشتر ما می دانیم که زمانی به خواب می رویم دچار عرق از تمامی نواحی بدن می شویم. می توان گفت که بالش طبی در این زمینه نیز بسیار کارآمد بوده است و شما می توانید می توانید با استفاده از این بالشت تعریق در خاب خود را در حد زیادی کاهش دهید.
 4. درست قرار دادن ستون فقرات
  همیشه در خواب ستون فقرات ما دچار درد می شود اما زمانی که شما از بالش های طبی استفاده می کنید بدن شما را در حالت صحیح قرار داده است و دیگر آن دردی که در ستون فقرات بعد از بیدار شدن وجود دارد برای شما پدیدار نمی شود.
 5. کنترل فشار خون
  از دیگر مزایای استفاده از بالش طبی کنترل فشار خون می باشد. زمانی که شما از بالش های طبی استفاده می کنید خون به صورت کامل در تمامی بخش های بدن جاری می شود و از انقباض عضلات بدن جلوگیری می کند.

چگونه می توانیم بالشت طبی را خریداری کنیم؟

unnamed file 3

در مقاله بالش طبی چیست سعی کردیم ساختار آن را به صورت کامل برای شما عزیزان شرح دهیم. به صورت کلی شما عزیزان 2 راه برای خرید بالش طبی دارید که هر کدام را در ادامه به صورت کامل برای شما شرح می دهیم.

 • خرید به صورت اینترنتی
  یکی از مناسب ترین راه های که شما می توانید برای خرید بالش طبی در نظر بگیرید خرید اینترنتی بالش طبی است. بهترین سایتی که می توانید به آن اطمینان کنید درمان پژوه است که امروزه بهترین بالش های طبی را به مشتریان خود ارائه می دهد. در خرید اینترنتی یک مزیت خوبی که وجود دارد این است که سهولت در خرید برای شما بسیار راحت بوده.
 • خرید به صورت حضوری
  در صورت خرید حضوری شما می بایست به داروخانه های معتبر مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید. متاسفانه برخی مواقع می شود که برخی از داروخانه ها بالش های طبی فیک را به متقاضیان ارائه می دهد و همین مورد باعث نارضایتی از داروخانه ها میشود.

اگر توصیه ما را بخواهید می توانیم بگوییم که درمان پژوه بیریسک امروزه بهترین محصولات و اغلام را با بالا ترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد مخصوصا بالش های طبی. در صورت نیاز می توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار رده و خرید خود را انجام دهید.

انواع بالش های طبی

حال نوبت آن رسیده است که در رابطه با انواع بالش های طبی با شما عزیزان صحبت کنیم. امروزه محبوبیت بالش های طبی به قدری زیاد بوده که باعث شده است چندین مدل از بالش های طبی به وجود بی آید. این بالش ها عبارتند از:

unnamed file

 • بالش گردنی
  مناسب ترین بالش برای افرادی است که می خواهند پشت صندلی و میز کامپیوتر قرار بگیرند می باشد. این بالش با قرار دادن صحیح گردن شما می تواند رساندن خون به کل بدن را به نحو صحیح انجام دهد و برای شما دردی را ایجاد نکند در دراز مدت.
 • بالش آرتروز
  آرتروز گردن یکی از بد ترین درد های است که می تواند برای بدن رخ دهد. ارتروز در بخش های مانند سر، گردن رخ می دهد. توصیه ما به شما این است در صورت داشتن آرتروز بالش طبی آرتروز را خریداری کنید.
 • بالش زانو
 • بالش تنگی نفس
 • بالش بارداری
 • بالش پشتی صندلی

نتیجه گیری

در آخر به این جمع بندی میرسیم که امروزه یکی از بهترین راه ها برای از بین بردن درد های مزمن بدن استفاده از بالش های طبی است. توصیه ما به شما این است که شما می توانید خرید بالش طبی خود را به صورت آنلاین از فروشگاه درمان پژوه انجام دهید. از ویژگی های بالش طبی می توان به کاهش تعریق، کاهش خستگی، بالا رفتن کیفیت خواب نام برد.