درباره ما

درباره ما

با شرکت درمان پژوه آشنا شویم

شرکت پزشکی درمان پژوه یکی از شرکتهای تولیدکننده و واردکننده محصولات DP.co در زمینه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی و درمانی می باشد که به واسطه نگرش بالای مدیران همواره به عنوان یکی از برترین شرکتهای تولید کننده و واردکننده رسالت خود را در راه خدمت به جامعه پزشکی و بیماران انجام داده و همچنان به این وظیفه انسانی پایبند میباشد.

رزومه شرکت

فعالیت شرکت از سال 1384 آغاز گردیده و این خود رزومه ای قوی برای سابقه ماست.

تیم متخصص

کلیه همکاران تیم تولید و تیم فروش در شرکت درمان پژوه افرادی متخصص و کارآزموده می باشند.

محصولات شرکت

حوزه فعالیت شرکت درمان پژوه در زمینه محصولات و تجهیزات پزشکی است.

تاریخچه شرکت

این شرکت از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه واردات و توزیع تجهیزات پزشکی آغاز کرد و به یاری خداوند متعال توانست در سال 1386 فاز اول تولیدات خود را آغاز کند و در حال حاضر به یاری پروردگار فاز دوم تولیدات نیز در شرف افتتاح میباشد.
تخصص ما در ارزیابی بازار , خواسته های مشتری , ارسال به موقع و ایجاد عملیات هماهنگ و یکپارچه فی مابین خرید ارزان و عرضه زیر قیمت بازار است که توانسته در رشد درآمد , بهبود سودآوری و رقابت بهتر به ما کمک کرده باشد و در کنار آن رضایتمندی مشتری از خرید اجناس با کیفیت و دارای ضمانت معتبر را به همراه داشته است. که این خود اعتباری بزرگ برای گروه ماست.

فروشگاه محصولات

گروه پزشکی درمان پژوه در این وب سایت کالاهای موجود خود را با واضح ترین عکس ها و توضیحات به شما مصرف کننده و همکار گرامی معرفی میکند. این سایت توسط همکاران بخش فناوری ارتباطات طوری طراحی شده که شما بیننده گرامی بتوانید به راحتی کالای مورد نظر خود را بیابید. با انتخاب کالای مورد نظر و یک تماس تلفنی کوتاه براحتی میتوانید اقدام به سفارش نمایید.

آموزش و تخصص

تربیت نیروی متخصص در زمینه تولید ، فروش محصولات و کالای پزشکی از دیگر افتخارات ماست که در طول این چند سال توانسته ایم به این امر نایل آییم.

چشم انداز ما

شرکت میشا درمان پژوه در نظر دارد با توسعه فعالیتهای خود در سطح کشور و اعطاء نمایندگی و تاسیس شعب خود در سایر استانها و سپس در خاورمیانه به افزایش اشتغال در کل این مناطق کمکی شگرف نموده تا در راستای ارتقا صنعت و اشتغال زایی شرکتی شایسته با گامهای بلند در این راستا بوده و از سویی دیگر کمک رسان به اقتصاد خانواده ها و کشور باشد.

بهبود فرآیند تولید با کیفیت

شرکت درمان پژوه امروزه با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا ، و با بهره گیری بیش از 50 نفر کادر متخصص و متعهد ، توانسته جایگاه خود را در صنعت چوب کشور تثبیت نموده و همواره یکی از دغدغه های مدیران عالی شرکت ، تلاش در جهت بهبود فرآیند تولید با کیفیت و مبتکرانه می باشد .