ایرینگ چیست ؟

ایرینگ چیست ؟

ایرینگ چیست  و در چه مواردی مورد استفاده است؟

در این مقاله سعی داریم در مورد ایرینگ صحبت کنیم. از آنجایی که وزن بالاتنه روی نشیمنگاه وارد می‌شود، نشستن طولانی‌مدت می‌تواند باعث درد این ناحیه شود. علاوه بر این فشار وزن بالاتنه که روی مهره‌های پایین ستون فقرات قرار دارد می‌توان باعث آسیب به این مهره‌ها شود.

خانم‌ها باردار، اشخاصی که به‌ تازگی عمل جراحی کرده‌اند و به طور کلی کسانی که مدت طولانی در روز در وضعیت نشسته قرار دارند ممکن است این درد را تجربه کرده باشند. برای نشستن راحت و کاهش درد می‌توان از زیر نشیمن یا ایرینگ استفاده کرد.

ایرینگ مخمل طرح دار

ایرینگ مخمل طرح دار

ایرینگ درمان پژوه

زیرنشیمنی یا همان ایرینگ جعبه دار درمان پژوه به شکل دایره‌ای طراحی شده است. در وسط این ایرینگ سوراخی وجود دارد که محل قرار گرفتن مهره‌های دنبالچه است. این حفره باعث می‌شود که به مهره‌های انتهای ستون فقرات فشار کمتری وارد شود. علاوه بر این جنس نرم و انعطاف‌پذیر آن باعث آسودگی هنگام نشستن می‌شود. روی زیر نشیمنی یا ایرینگ روکشی از جنس پارچه‌ی مخمل قرار دارد. با توجه به اینکه وزن شخص روی زیر نشیمنی می‌افتد، این پارچه از استحکام خوبی برخوردار است. روی روکش زیپی وجود دارد که با باز کردن آن الیاف مصنوعی داخل زیر نشیمنی دیده می‌شود. این الیاف عامل نرمی و انعطاف بالای آن هنگام نشستن هستند. ابعاد ایرینگ 36 × 36 × 10 سانتی‌متر است و به‌خوبی ناحیه‌ی نشیمنگاه را در بر می‌گیرد و برای همه قابل‌استفاده است. استفاده از این محصول به افراد مسن، کسانی که به‌تازگی در ناحیه‌ی نشیمنگاه عمل جراحی انجام داده‌اند و تمام اشخاصی که در قسمت پایین ستون فقرات و فیفتول مشکل دارند توصیه‌ی جدی می‌گردد.

ایرینگ مخمل طرح دار

ایرینگ مخمل طرح دار

ویژگی های زیرنشیمن دایره ای درمان پژوه: 

 1. جنس آن از مواد اولیه با کیفیت تو از الیاف فشرده تشکیل شده است.
 2.  ضد تعریق
 3. وزن سبک
 4. قابل شست و شو
 5. گارانتی 6 ماه محصولات زیرنشیمن
ایرینگ مخمل بزرگ

ایرینگ مخمل بزرگ

ایرینگ برای چه افرادی ضروری است؟

اگر شما اهم جز افرادی هستید که اکثر ساعات روز را پشت میز کامپیوتر و یا میز کار خود مینشینید بدون تردید درد را در ناحیه نشیمنگاه حس کرده اید.

این درد شما را مجبور می کند کمی راه بروید اما به محض نشستن دوباره به سراغتان می آید.

بگذارید به شما علت این درد را بگوییم . درست ننشستن و وزن خود را درست تقسیم نکردن دلیل این درد است. استخوان پاشنه پا و استخوان های باسن دو استخوانی هستند که برای تحمل بیشترین فشارها در بدن انسان وجود دارند. استخوان های نشیمنگاهی مهمترین قسمت برای تحمل وزن هدر زمان نشستن هستند.

ایرینگ مخمل بزرگ

ایرینگ مخمل بزرگ

استخوان های نشیمنگاه 65 %د وزن بدن را هنگام نشستن باید تحمل کنند و که هر کدام از این استخوانها تنها با 8% سطح صندلی در تماس هستند. حال شاید بهتر متوجه شوید که روی این نقطه کوچک بدن انسان چه فشاری وارد می شود؟ و دقیقا به این علت هنگام نشستن در ناحیه باسن احساس درد می شود.

حال اگر از ایرینگ درمان پژوه استفاده نمایید چون در یک سطح نرم نشستیده اید میتوانید از این درد جلوگیری نمایید چراکه توزیع فشار وارد بر استخوان های نشیمنگاه از بروز درد جلوگیری می کنند به طوریکه دیگر با نشستن مداوم احساس درد نمیکنید.

مزایای خرید اینترنتی ایرینگ درمان پژوه

 1.  تحویل سریع و فوری
 2. خرید با بهترین قیمت
 3. اراده بالاترین کیفیت
 4. صرفه جویی در زمان و هزینه
 5. 6 ماه گارانتی
 6. ایرینگ مخمل بزرگ

  ایرینگ مخمل بزرگ

ایرینگ یک هدیه ارزشمند برای دوستان و خویشاوندان

بسیاری از ما برای افرادی که دوستشان داریم و برایمان از اهمیت برخوردار هستند در مناسبت های گوناگون به دنبال هدیه مناسب برای آنان هستیم. از سوی دیگر بسیاری از سازمان ها و شرکت ها برای کارمندان خود در مناسبت های مختلف بدنبال یک هدیه سازمانی و هدیه تبلیغاتی هستند. هدیه های سلامتی و کالاهای درمان از جمله ایرینگ یک گزینه مناسب برای هدیه دادن است. کسب و کارها و سازمان ها میتوانند با هدیه زیرنشیمن یک هدیه پرکاربرد را برای کارمندان خود خریداری نمایند.

جهت خرید با تلفن  (42 خط) 62999928-021 تماس بگیرید.

ایرینگ مخمل طرح دار

ایرینگ مخمل طرح دار

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *